English | Dutch

News and Events

Viering van de Internationale Kinderdag op 1 oktober 2019.

Viering van de Internationale Kinderdag op 1 oktober 2019.

Het was een mooie zonnige dag, zodat we veel van de festiviteiten en spelletjes buiten in de schooltuin konden houden. De dove leerlingen gaven eerst beetle leaves aan de stafleden, een Sri Lankaans ritueel. Daarna begonnen de diverse spelletjes, onderbroken door een drankje met cake en banaan. De sjoelwedstrijd was interessant, de jongens waren heel fanatiek.

Binnen deden we later de stoelen-  en ballonnendans.

Voor de lunchpauze keken we samen naar de documentaire van onze school.

Er was een extra lekkere lunch bereid met yoghurt als toetje.

‘s Middags keken we met z’n allen naar de nieuwe film van Dumbo, het Vliegende Olifantje.

Och wat waren ze enthousiast!

 

Leave a Reply