English | Dutch

News and Events

Nieuwsbrief September 2019

Nieuwsbrief September 2019

De septembermaand startte met een “shramadana” (samen opruimen) in onze schooltuin door de ouders, leerlingen en stafleden. Dat is door de overheid verplicht in alle scholen voordat de scholen na de vakantie weer beginnen i.v.m. de dengue muskieten epidemie.

Op 2 september begon de school weer met het normale lesprogramma voor het laatste trimester.

Manori, de teacher die eind vorig jaar is getrouwd, kreeg een dochtertje op 5 september.

De twee nieuwe jonge leerlingen, Pubudu en Keshani, gaan goed vooruit.

We kregen een avondmaaltijd van de catering voor de hele school aangeboden door Mrs. Priyanthi. Ze had zelf een heerlijke chocoladepudding gemaakt, waar alle kinderen heerlijk van genoten.

Een dove priester met zijn vrouw uit Korea kwamen een bezoekje brengen aan onze School. Daar ze al enige jaren in Sri Lanka wonen was hij erg goed in de Sri Lankaanse gebarentaal en zo kon hij prachtig communiceren met de leerlingen.

Op 21 september ging een groep van onze leerlingen met 4 stafleden naar de prijsuitreiking van de tekenwedstrijd voor alle Dovenscholen. Er werd een mooi programma gepresenteerd en er was een drankje met hapjes voor iedereen. 13 van onze leerlingen ontvingen een prijs.

Chathu (onze klasse-assistente) trouwde op 15 augustus j.l. Ze kwam op zondag 21 sept. met haar man (Shan) een bezoekje brengen aan de School. Ze brachten 2 enorm grote taarten mee voor iedereen.

In de laatste week van september hebben we ongewoon veel regen gehad. Veel kinderen konden na het week-end niet naar onze school komen door de overstromingen. In het zuiden van Sri Lanka waren alle scholen een hele week gesloten door alle onbegaanbare wegen.

De nieuwe poppenkastpoppen, die we van Simon uit Nederland ontvingen, gaven nieuwe inspiratie aan de kinderen en ze trakteerden ons op een prachtige show.

Ouders werken in de schooltuin

In de klas

Pubudu en Keshani met de logopediste

Diner van priyanthi

Vader Kim met zijn vrouw

Het uitdelen van de prijzen

Chathu and Shan

Poppenkastspel 

Leave a Reply